Албум во живо: Разлика помеѓу преработките

Додадени 27 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: fa:آلبوم زنده
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: et:Kontsertalbum)
с (r2.7.1) (Бот Додава: fa:آلبوم زنده)
[[en:Live album]]
[[es:Álbum en directo]]
[[fa:آلبوم زنده]]
[[fr:Album live]]
[[id:Album live]]
5.104

уредувања