1435: Разлика помеѓу преработките

Додадени 20 бајти ,  пред 14 години
с
Бот Додаје: bh:१४३५
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додаје: he:1435)
с (Бот Додаје: bh:१४३५)
[[be-x-old:1435]]
[[bg:1435]]
[[bh:१४३५]]
[[bn:১৪৩৫]]
[[bpy:মারি ১৪৩৫]]
46.384

уредувања