Разлика помеѓу преработките на „1442“

Додадени 4 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додаје: bh:१४४२
с (Бот Мења: mr:इ.स. १४४२)
с (Бот Додаје: bh:१४४२)
[[be-x-old:1442]]
[[bg:1442]]
[[bh:१४४२]]
[[bn:১৪৪২]]
[[bpy:মারি ১৪৪২]]
[[ro:1442]]
[[ru:1442 год]]
[[ru-sib:1442]]
[[scn:1442]]
[[simple:1442]]
46.384

уредувања