Отвори го главното мени

Промени

Додадени 13 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: ku:Lîma
[[sw:Lima]]
[[ht:Lima]]
[[ku:Lîma]]
[[lad:Lima]]
[[la:Lima]]
86.434

уредувања