Разлика помеѓу преработките на „Папа Јулиј I“

Додадени 45 бајти ,  пред 9 години
с
r2.6.4) (Бот Додава: arz:القديس جوليوس الاول
с (r2.7.1) (Бот Менува: ru:Юлий I)
с (r2.6.4) (Бот Додава: arz:القديس جوليوس الاول)
[[hu:I. Gyula pápa]]
[[mr:पोप ज्युलियस पहिला]]
[[arz:القديس جوليوس الاول]]
[[nl:Paus Julius I]]
[[ja:ユリウス1世 (ローマ教皇)]]
126.044

уредувања