Разлика помеѓу преработките на „Категорија:1885“

Додадени 5 бајти ,  пред 9 години
с
r2.4.6) (Бот Менува: tt:Төркем:1885 ел
с (r2.6.4) (Бот Додава: yo:Ẹ̀ka:1885)
с (r2.4.6) (Бот Менува: tt:Төркем:1885 ел)
[[sv:Kategori:1885]]
[[ta:பகுப்பு:1885]]
[[tt:Төркем:1885 ел]]
[[te:వర్గం:1885]]
[[th:หมวดหมู่:พ.ศ. 2428]]
109.264

уредувања