Разлика помеѓу преработките на „Мона Лиза“

Додадени 16 бајти ,  пред 8 години
с
r2.6.5) (Бот Додава: jv:Monalisa
(Mona Lisa, by Leonardo da Vinci, from C2RMF retouched.jpg)
с (r2.6.5) (Бот Додава: jv:Monalisa)
[[it:Gioconda]]
[[he:מונה ליזה]]
[[jv:Monalisa]]
[[kn:ಮೋನ ಲೀಸ]]
[[ka:მონა ლიზა]]
4.013

уредувања