Разлика помеѓу преработките на „Лујџи Пирандело“

Додадени 24 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: ga:Luigi Pirandello
с
с (r2.7.1) (Бот Додава: ga:Luigi Pirandello)
[[da:Luigi Pirandello]]
[[de:Luigi Pirandello]]
[[en:Luigi Pirandello]]
[[et:Luigi Pirandello]]
[[el:Λουίτζι Πιραντέλλο]]
[[en:Luigi Pirandello]]
[[es:Luigi Pirandello]]
[[eo:Luigi Pirandello]]
[[fa:لوئیجی پیراندلو]]
[[fr:Luigi Pirandello]]
[[ga:Luigi Pirandello]]
[[gd:Luigi Pirandello]]
[[ko:루이지 피란델로]]
86.434

уредувања