Разлика помеѓу преработките на „Иван IV (Русија)“

Одземени 39 бајти ,  пред 9 години
нема опис на уредувањето
с (r2.7.1) (Бот Додава: os:Иван Тызмæг)
 
[[Категорија:Руски цареви]]
[[Категорија:РодениМонарси вона 1530Московското годинакнежество]]
[[Категорија:Починати во 1584 година]]
[[Категорија:Династија Рурикович]]
[[Категорија:Руриковичи]]