11 (број): Разлика помеѓу преработките

Додадени 30 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: lbe:АцӀния цава
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Менува: ml:11 (അക്കം))
с (r2.7.1) (Бот Додава: lbe:АцӀния цава)
[[ht:11 (nonm)]]
[[ku:Yazdeh]]
[[lbe:АцӀния цава]]
[[la:Undecim]]
[[lv:11 (skaitlis)]]
6.131

уредување