Разлика помеѓу преработките на „1352“

Додадени 4 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додаје: bh:१३५२
с (Бот Мења: mr:इ.स. १३५२)
с (Бот Додаје: bh:१३५२)
[[be-x-old:1352]]
[[bg:1352]]
[[bh:१३५२]]
[[bn:১৩৫২]]
[[bpy:মারি ১৩৫২]]
[[ro:1352]]
[[ru:1352 год]]
[[ru-sib:1352]]
[[scn:1352]]
[[simple:1352]]
46.384

уредувања