Разлика помеѓу преработките на „Леон“

Одземени 17 бајти ,  пред 9 години
с
r2.5.2) (Бот Менува: bg:Леон
с (r2.6.4) (Бот Додава: vi:Vương quốc León)
с (r2.5.2) (Бот Менува: bg:Леон)
[[ast:Reinu de Llión]]
[[br:Rouantelezh León]]
[[bg:Кралство Леон]]
[[ca:Regne de Lleó]]
[[cs:Království León]]
9.281

уредување