Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Арамејски јазици“

с
Бот Додава {{Ризница-врска|Aramaic language}}
с (r2.7.1) (Бот Додава: ca:Categoria:Arameu)
с (Бот Додава {{Ризница-врска|Aramaic language}})
{{Ризница-врска|Aramaic language}}
 
[[Категорија:Семитски јазици]]
 
58.155

уредувања