Категорија:Анализа: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава {{Ризница-врска|Analysis}}
с ([r2.5.1] Бот Додава: ar, az, bg, bs, cs, cy, da, en, es, fa, hy, id, io, it, ja, ka, ko, lv, nn, pt, ro, ru, sk, sv, th, tr, uk, ur, zh)
с (Бот Додава {{Ризница-врска|Analysis}})
{{Ризница-врска|Analysis}}
 
[[Категорија:Методологија]]
 
58.155

уредувања