Разлика помеѓу преработките на „1251“

Додадени 4 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додаје: bh:१२५१
с (Бот Мења: mr:इ.स. १२५१)
с (Бот Додаје: bh:१२५१)
[[be-x-old:1251]]
[[bg:1251]]
[[bh:१२५१]]
[[bn:১২৫১]]
[[bpy:মারি ১২৫১]]
[[ro:1251]]
[[ru:1251 год]]
[[ru-sib:1251]]
[[scn:1251]]
[[sk:1251]]
46.384

уредувања