Категорија:Архитектурата во 1985 година: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава {{Ризница-врска|Destroyed in 1985}}
с ([r2.5.2] Бот Додава: sv:Kategori:Arkitekturåret 1985)
с (Бот Додава {{Ризница-врска|Destroyed in 1985}})
{{Ризница-врска|Destroyed in 1985}}
 
[[Категорија:Архитектура по година]]
 
58.155

уредувања