Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Фудбалот во 1942 година“

с
Бот Додава {{Ризница-врска|1942 in association football}}
с (r2.7.1) (Бот Додава: cs:Kategorie:Fotbal v roce 1942)
с (Бот Додава {{Ризница-врска|1942 in association football}})
{{Ризница-врска|1942 in association football}}
 
[[Категорија:Години во фудбалот]]
[[Категорија:1942]]
58.155

уредувања