Разлика помеѓу преработките на „Сена“

Додадени 16 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: tt:Сена
с (Бот Додава: my:စိန်းမြစ်; козметички промени)
с (r2.7.1) (Бот Додава: tt:Сена)
[[tl:Ilog Sena]]
[[ta:செய்ன் ஆறு]]
[[tt:Сена]]
[[th:แม่น้ำแซน]]
[[tr:Sen Nehri]]
86.434

уредувања