Авети: Разлика помеѓу преработките

Додадени 32 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: th:ทาร์เซีย
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот Додава: tr:Cadı makigiller)
с (r2.7.1) (Бот Додава: th:ทาร์เซีย)
[[sv:Spökdjur]]
[[tl:Mamag]]
[[th:ทาร์เซีย]]
[[tr:Cadı makigiller]]
[[war:Magô]]
11.372

уредувања