Шуми Марица: Разлика помеѓу преработките

Одземени 7 бајти ,  пред 10 години
с
r2.6.4) (Бот Менува: tr:Şumi Maritsa
с (r2.6.4) (Бот Менува: tr:Şumi Maritsa)
 
[[Категорија:Национални симболи на Бугарија]]
 
[[Категорија:Поранешни национални химни]]
 
[[bg:Шуми Марица]]
[[ru:Шуми Марица]]
[[th:ชูมี มาริตซา]]
[[tr:MeriçŞumi GürüldüyorMaritsa]]
 
[[Категорија:Поранешни национални химни]]
127.116

уредувања