Разлика помеѓу преработките на „PDF“

Одземени 6 бајти ,  пред 10 години
с
с (r2.7.1) (Бот Додава: sl:Portable Document Format)
[[lmo:Portable Document Format]]
[[hu:Portable document format]]
[[ml:പോർട്ടബിൾ ഡോക്കുമെന്റ്‌ഡോക്യുമെന്റ് ഫോർമാറ്റ്‌ഫോർമാറ്റ്]]
[[mr:पीडीएफ]]
[[nl:Portable Document Format]]
3.985

уредувања