Категорија:900-ти: Разлика помеѓу преработките

Додадени 2 бајти ,  пред 11 година
с
r2.4.6) (Бот Менува: tt:Төркем:900-еллар
с (r2.6.4) (Бот Додава: yo:Ẹ̀ka:Ẹ̀wádún 900)
с (r2.4.6) (Бот Менува: tt:Төркем:900-еллар)
[[su:Kategori:900-an]]
[[sv:Kategori:900-talet (decennium)]]
[[tt:Төркем:900. yıllar-еллар]]
[[th:หมวดหมู่:คริสต์ทศวรรษ 900]]
[[tr:Kategori:900'ler]]
109.264

уредувања