Ќаба: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 11 година
с
Бот Менува: th:กะอฺบะฮฺ
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с (Бот Менува: th:กะอฺบะฮฺ)
[[tt:Кәгъбә]]
[[te:కాబా]]
[[th:กะอฺบะหฺอฺบะฮฺ]]
[[tr:Kâbe]]
[[uk:Кааба]]
8.502

уредувања