Категорија:600-ти: Разлика помеѓу преработките

Додадени 2 бајти ,  пред 11 година
с
r2.4.6) (Бот Менува: tt:Төркем:600-еллар
с (r2.6.4) (Бот Додава: yo:Ẹ̀ka:Ẹ̀wádún 600)
с (r2.4.6) (Бот Менува: tt:Төркем:600-еллар)
[[su:Kategori:600-an]]
[[sv:Kategori:600-talet (decennium)]]
[[tt:Төркем:600. yıllar-еллар]]
[[th:หมวดหมู่:คริสต์ทศวรรษ 600]]
[[tr:Kategori:600'ler]]
109.264

уредувања