Патмос: Разлика помеѓу преработките

Додаден 21 бајт ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: ro:Insula Patmos
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: oc:Patmos)
с (r2.7.1) (Бот Додава: ro:Insula Patmos)
[[pl:Patmos]]
[[pt:Patmos]]
[[ro:Insula Patmos]]
[[ru:Патмос]]
[[sr:Патмос]]
34.422

уредувања