MerlIwBot

Членува од 11 март 2011
Додадени 108 бајти ,  пред 10 години
с
Отстрането уредувањето на 114.75.138.53 (разговор), вратено на последната верзија на Merlissimo
(Целосно избришана страница)
с (Отстрането уредувањето на 114.75.138.53 (разговор), вратено на последната верзија на Merlissimo)
 
{{bot|Merlissimo|site=de}}
 
<!--Botinfo-->
<!--Botinfo-->
 
{{bots|allow=MerlIwBot}}[[de:Benutzer:MerlIwBot]]