560-ти: Разлика помеѓу преработките

Одземени 20 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Брише: tt:560. yıllar (deleted)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: sh:560-e)
с (Бот Брише: tt:560. yıllar (deleted))
[[fi:560-luku]]
[[sv:560-talet]]
[[tt:560. yıllar]]
[[tk:560ýý]]
[[uk:560-ті]]
85.496

уредувања