Разлика помеѓу преработките на „Ролинг стоунс“

Додадени 26 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Бот Додава: fy:The Rolling Stones
(изменета категоризација, дополнување)
с (r2.7.2) (Бот Додава: fy:The Rolling Stones)
[[fo:The Rolling Stones]]
[[fr:The Rolling Stones]]
[[fy:The Rolling Stones]]
[[ga:The Rolling Stones]]
[[gd:Na Rolling Stones]]