Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Корисник uk“

с
r2.7.1) (Бот Додава: lmo:Categuria:User uk
с (r2.6.4) (Бот Додава: gag:Kategori:User uk)
с (r2.7.1) (Бот Додава: lmo:Categuria:User uk)
[[lt:Kategorija:User uk]]
[[li:Categorie:Gebroeker uk-1]]
[[lmo:Categuria:User uk]]
[[hu:Kategória:User uk]]
[[ml:വർഗ്ഗം:ഭാഷാജ്ഞാനം uk]]
86.434

уредувања