Те сакам, човеку: Разлика помеѓу преработките

Додадени 29 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: cs:Kámoš k pohledání
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: nl:I Love You, Man)
с (r2.7.1) (Бот Додава: cs:Kámoš k pohledání)
[[ar:أحبك يا رجل (فيلم)]]
[[ca:I Love You, Man]]
[[cs:Kámoš k pohledání]]
[[da:I Love You, Man]]
[[de:Trauzeuge gesucht!]]
[[fr:I Love You, Man]]
[[it:I Love You, Man]]
[[ja:40男のバージンロード]]
[[nl:I Love You, Man]]
[[ja:40男のバージンロード]]
[[pl:Stary, kocham cię]]
[[pt:I Love You, Man]]
5.104

уредувања