Семантика: Разлика помеѓу преработките

Одземени 25 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.4) (Бот Менува: ru:Семантика
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот Додава: la:Semantica)
с (r2.6.4) (Бот Менува: ru:Семантика)
[[ro:Semantică]]
[[rm:Semantica]]
[[ru:Семантика (лингвистика)]]
[[stq:Semantik af Betjuudengsleere]]
[[simple:Semantics]]
863

уредувања