Разлика помеѓу преработките на „Копер“

Додадени 13 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: an:Koper
с (r2.6.5) (Бот Додава: pnb:کوپر)
с (r2.7.1) (Бот Додава: an:Koper)
[[Category:Општини во Словенија]]
 
[[an:Koper]]
[[be:Горад Копер]]
[[be-x-old:Копэр]]
86.434

уредувања