Разлика помеѓу преработките на „Еврејска автономна област“

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.6.4) (Бот Менува: es:Óblast autónomo Hebreo
с (r2.6.4) (Бот Додава: diq:Jewish Autonomous Oblast)
с (r2.6.4) (Бот Менува: es:Óblast autónomo Hebreo)
[[el:Εβραϊκή Αυτόνομη Περιφέρεια]]
[[en:Jewish Autonomous Oblast]]
[[es:Óblast Autónomoautónomo Hebreo]]
[[eo:Hebrea Aŭtonomio]]
[[eu:Juduen Probintzia Autonomoa]]
126.548

уредувања