Разлика помеѓу преработките на „Хари Потер и Редот на фениксот (филм)“

с
r2.7.1) (Бот Додава: ro:Harry Potter și Ordinul Phoenix (film)
с (r2.6.1) (Бот Менува: az:Harri Potter və Simurq Ordeni (film))
с (r2.7.1) (Бот Додава: ro:Harry Potter și Ordinul Phoenix (film))
[[pl:Harry Potter i Zakon Feniksa (film)]]
[[pt:Harry Potter and the Order of the Phoenix (filme)]]
[[ro:Harry Potter și Ordinul Phoenix (film)]]
[[ru:Гарри Поттер и Орден Феникса (фильм)]]
[[sk:Harry Potter a Fénixov rád (film)]]
34.422

уредувања