Изговор: Разлика помеѓу преработките

Додаден 41 бајт ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: th:การออกเสียง
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: hif:Pronunciation)
с (r2.7.1) (Бот Додава: th:การออกเสียง)
[[tl:Bigkas]]
[[te:ఉచ్ఛారణ]]
[[th:การออกเสียง]]
[[tr:Telaffuz]]
[[uk:Вимова]]
86.434

уредувања