11 (број): Разлика помеѓу преработките

Одземени 12 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.4) (Бот Менува: ml:11 (അക്കം)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: ml:11 (പതിനൊന്ന്))
с (r2.6.4) (Бот Менува: ml:11 (അക്കം))
[[lmo:Nümar 11]]
[[hu:11 (szám)]]
[[ml:11 (പതിനൊന്ന്അക്കം)]]
[[ms:11 (nombor)]]
[[nah:Mahtlāctli oncē]]
6.131

уредување