Рихард Вагнер: Разлика помеѓу преработките

Додадени 34 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: ky:Вагнер, Рихард
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: map-bms:Richard Wagner)
с (r2.7.1) (Бот Додава: ky:Вагнер, Рихард)
[[ka:რიხარდ ვაგნერი]]
[[kk:Вагнер, Рихард]]
[[ky:Вагнер, Рихард]]
[[sw:Richard Wagner]]
[[la:Ricardus Wagner]]
4.062

уредувања