Разлика помеѓу преработките на „Енциклопедија Британика“

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.5.2) (Бот Менува: la:Encyclopaedia Britannica
с (r2.7.2) (Бот Менува: la:Encyclopædia Britannica)
с (r2.5.2) (Бот Менува: la:Encyclopaedia Britannica)
[[ka:ბრიტანიკა]]
[[sw:Encyclopedia Britannica]]
[[la:EncyclopædiaEncyclopaedia Britannica]]
[[lv:Encyclopædia Britannica]]
[[lb:Encyclopaedia Britannica]]
708

уредувања