Јозеф Хајдн: Разлика помеѓу преработките

Додадени 40 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.3) (Бот Додава: ps:فرانز جوزیف هایدن
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: be:Франц Іозеф Гайдн)
с (r2.6.3) (Бот Додава: ps:فرانز جوزیف هایدن)
[[oc:Joseph Haydn]]
[[uz:Joseph Haydn]]
[[ps:فرانز جوزیف هایدن]]
[[pms:Joseph Haydn]]
[[nds:Joseph Haydn]]
5.830

уредувања