229 (број): Разлика помеѓу преработките

Додадени 24 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.4) (Бот Додава: uk:229 (число)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: eu:Berrehun eta hogeita bederatzi)
с (r2.6.4) (Бот Додава: uk:229 (число))
[[nn:Talet 229]]
[[ru:229 (число)]]
[[uk:229 (число)]]
[[zh:229]]
127.306

уредувања