Разлика помеѓу преработките на „Кмерски јазик“

Одземен 1 бајт ,  пред 9 години
с
r2.6.4) (Бот Менува: tr:Kmerce
с (r2.7.1) (Бот Додава: eu:Khmerera)
с (r2.6.4) (Бот Менува: tr:Kmerce)
[[ta:கெமர் மொழி]]
[[th:ภาษาเขมร]]
[[tr:KhmerceKmerce]]
[[uk:Кхмерська мова]]
[[ug:كخمېر تىلى]]
126.280

уредувања