Јоханес Гутенберг: Разлика помеѓу преработките

Одземени 27 бајти ,  пред 12 години
с
r2.6.4) (Бот Брише: arz:جوتينبريج
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: arz:جوتينبريج)
с (r2.6.4) (Бот Брише: arz:جوتينبريج)
[[hu:Johannes Gutenberg]]
[[ml:ജോഹന്നസ് ഗുട്ടെൻബെർഗ്]]
[[arz:جوتينبريج]]
[[ms:Johannes Gutenberg]]
[[mn:Иоханнэс Гутэнбэрг]]
863

уредувања