Разлика помеѓу преработките на „Мик Џегер“

Додадени 25 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: sr:Мик Џегер
(Создадена страница со: мини|десно|Мик Џегер '''Сер Мајкл Филип „Мик“ Џегер''' ({{lang-en|Sir Mi...)
 
с (r2.7.1) (Бот Додава: sr:Мик Џегер)
 
[[an:Mick Jagger]]
[[id:Mick Jagger]]
[[bg:Мик Джагър]]
[[be:Мік Джагер]]
[[be-x-old:Мік Джагер]]
[[bs:Mick Jagger]]
[[bg:Мик Джагър]]
[[ca:Mick Jagger]]
[[cs:Mick Jagger]]
[[ga:Mick Jagger]]
[[gd:Mick Jagger]]
[[he:מיק ג'אגר]]
[[hr:Mick Jagger]]
[[io:Mick Jagger]]
[[id:Mick Jagger]]
[[it:Mick Jagger]]
[[he:מיק ג'אגר]]
[[ja:ミック・ジャガー]]
[[ka:მიკ ჯეგერი]]
[[la:Michael Jagger]]
[[hu:Mick Jagger]]
[[nl:Mick Jagger]]
[[ja:ミック・ジャガー]]
[[no:Mick Jagger]]
[[nn:Mick Jagger]]
[[sl:Mick Jagger]]
[[szl:Mick Jagger]]
[[sr:Мик Џегер]]
[[fi:Mick Jagger]]
[[sv:Mick Jagger]]
86.434

уредувања