Хибернација: Разлика помеѓу преработките

Додаден 31 бајт ,  пред 12 години
с
r2.6.5) (Бот Додава: kk:Тірілей қату
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с r2.7.1) (Бот Додава: eu:Hibernazio
HRoestBot (разговор | придонеси)
с r2.6.5) (Бот Додава: kk:Тірілей қату
Ред 30:
[[it:Ibernazione]]
[[he:תרדמת חורף]]
[[kk:Тірілей қату]]
[[ht:Ibènasyon]]
[[lt:Ramybės būklė]]
4.013

уредувања