Петок: Разлика помеѓу преработките

Додадени 55 бајти ,  пред 12 години
с
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Менува: koi:Витӧдзлун)
с (r2.6.4) (Бот Додава: lbe:Нюжмар (ххюлчинмур гьант))
[[ku:În]]
[[lad:Viernes]]
[[lbe:Нюжмар (ххюлчинмур гьант)]]
[[la:Dies Veneris]]
[[lv:Piektdiena]]
127.413

уредувања