Среда: Разлика помеѓу преработките

Додаден 21 бајт ,  пред 11 година
с
r2.6.4) (Бот Додава: lbe:АрвахӀ
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Менува: koi:Шӧрлун)
с (r2.6.4) (Бот Додава: lbe:АрвахӀ)
[[ku:Çarşem]]
[[lad:Mierkoles]]
[[lbe:АрвахӀ]]
[[lo:ວັນພຸດ]]
[[la:Dies Mercurii]]
127.228

уредувања