Разлика помеѓу преработките на „Македонија на Летните олимписки игри 2004“

с
с (Бот Додава: no:Makedonia under Sommer-OL 2004)
с (r2.7.1) (Бот Додава: pl:Macedonia na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2004)
[[nl:Macedonië op de Olympische Zomerspelen 2004]]
[[no:Makedonia under Sommer-OL 2004]]
[[pl:Macedonia na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2004]]
[[ru:Македония на летних Олимпийских играх 2004]]
[[sr:Македонија на Летњим олимпијским играма 2004.]]
34.422

уредувања