Разлика помеѓу преработките на „ФК Шкендија Тетово“

с
r2.6.4) (Бот Менува: en:KF Shkëndija
с (r2.7.1) (Бот Менува: en:FK Škendija)
с (r2.6.4) (Бот Менува: en:KF Shkëndija)
[[bg:Шкендия Тетово]]
[[de:FK Škendija 79]]
[[en:FKKF ŠkendijaShkëndija]]
[[fr:FK Škendija 79 Tetovo]]
[[it:Fudbalski Klub Škendija 79]]
126.287

уредувања