Разлика помеѓу преработките на „1955“

Додадени 50 бајти ,  пред 8 години
с
r2.6.5) (Бот Додава: diq:1955, ne:१९५५, tt:1955 ел
с (r2.6.5) (Бот Додава: fur:1955)
с (r2.6.5) (Бот Додава: diq:1955, ne:१९५५, tt:1955 ел)
[[nah:1955]]
[[nl:1955]]
[[ne:१९५५]]
[[ja:1955年]]
[[nap:1955]]
[[ro:1955]]
[[qu:1955]]
[[ru:1955 год]]
[[rue:1955]]
[[ru:1955 год]]
[[sah:1955]]
[[se:1955]]
[[tl:1955]]
[[ta:1955]]
[[tt:1955 ел]]
[[te:1955]]
[[tet:1955]]
[[yo:1955]]
[[zh-yue:1955年]]
[[diq:1955]]
[[bat-smg:1955]]
[[zh:1955年]]
4.013

уредувања