Отвори го главното мени

Промени

Додадени 33 бајти ,  пред 8 години
с
r2.6.5) (Бот Додава: diq:1931, ne:१९३१
[[nah:1931]]
[[nl:1931]]
[[ne:१९३१]]
[[new:ई सं १९३१]]
[[ja:1931年]]
[[yo:1931]]
[[zh-yue:1931年]]
[[diq:1931]]
[[bat-smg:1931]]
[[zh:1931年]]
4.013

уредувања